Obsługa firm

Zapewnienie pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy bez wątpienia jest jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy. Obowiązek ten dotyczy wszystkich przedsiębiorstw, bez względu na ich wielkość czy formę prawną. Spore ułatwienie w tej kwestii przewidziano dla zakładów zatrudniających mniej niż 100 pracowników. Zamiast zatrudniać własną służbę BHP, mogą one powierzyć obsługę w zakresie BHP zewnętrznym, wyspecjalizowanym firmom. Z jednej strony przynosi to znaczne korzyści finansowe, a z drugiej strony pozwala zaoszczędzić czas i skupić się na podstawowej działalności. By jednak rozwiązanie to okazało się opłacalne, należy wybrać naprawdę kompetentnego i doświadczonego usługodawcę, a takim bez wątpienia jest właśnie Biuro „SYSTEM” Szkolenia i Consulting Dariusz Okraska.

Jesteśmy w stanie zagwarantować obsługę na najwyższym poziomie zarówno w obszarze BHP, jak i PPOŻ. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do podmiotów prywatnych, lecz również do instytucji publicznych np. urzędów, szkół, ośrodków kultury. W zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta współpraca może przyjmować różne formy, najlepiej dopasowane do jego wymagań. 

Obsługa BHP

W ramach podpisanej umowy dotyczącej świadczenia usług BHP:

Obsługa PPOŻ

W ramach podpisanej umowy dotyczącej świadczenia usług PPOŻ:

Zlecenia jednorazowe zadań BHP

Oferujemy również wykonanie działań z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w formie jednorazowego zlecenia. Na podstawie takich zleceń najczęściej:

Ceny usług ustalane są indywidualnie i zależą od wielkości Organizacji, rodzaju prowadzonej przez nią działalności, a także zakresu realizowanych przez nas zadań.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami.

Strona przechowuje i ma dostęp do cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk . Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności